انجمن های علمی دانشجویی

تعداد بازدید:۱۰۷۱

ردیف

نام انجمن

نام دبیر

1

فوتونیک

امیرمحمد جامبر

2

فیزیک

احمدرضا بنایی یگانه

3

نجوم

علی اهل حکم آباد

4

فناوری های کوانتومی

امیرمحمد شریفی

5

بیوفوتونیک

مهدی عبدلی

6

بیوفیزیک

سمیرا نوامید

7

ریاضی

کسرا عامری

8

آمار

سینا شهابی

9

شیمی

فاطمه ناجی

10

نانو

رضا قرائی

11

ویرا

سما شکیب

12

زمین شناسی

علی اسدی

13

مخابرات

میلاد رنجبریه

14

نانو فناوری

15

نانو الکترونیک

امیرحسین محمدیان فرد

16

رمز

امیرمحمد میرزا آقالار

17

هوش مصنوعی

امیرحسین بقال اقدم پور

18

کنترل

علیرضا جعفرنژاد مقدم

19

رباتیک

سینا ابراهیم زاده

20

برق

حسین معرفتی اسکوئی

21

مهندسی کامپیوتر

امیر مدرسی

22

مکانیک

احسان نایبی

23

علوم و مهندسی آب

مهدی صاغی

24

بیوسیستم

نیر اطمینان فر

25

گیاهپزشکی

هادی گلمحمدی

26

اقتصاد کشاورزی

جبرئیل واحدی

27

تولید و ژنتیک گیاهی

صدیقه سادات سید دعائیان

28

علوم باغبانی

علی آهنگاران

29

صنایع غذایی

مهدی سلیمی

30

علوم دامی

معصومه نیازی فر

31

فضای سبز

زینب رزمجو

32

ترویج و آموزش کشاورزی پایدار

اسما عیدی

33

علوم و مهندسی خاکشناسی

سبا سلطانی

34

بیوتکنولوژی

علیرضا غلامشاهی

35

روبوکشاورزی

محمدهادی دمان

36

اقتصاد

زهرا احمدلو

37

مدیریت و حسابداری

محمدامین قهرمان زاده

38

محیط زیست

آرمین فتانی فرشباف

39

ژئوماتیک (نقشه برداری)

مهدی اصغری

40

مهندسی کامپیوتر (میانه)

زینب خورشیدی

41

مکانیک (میانه)

عرشیا امیدبخش

42

علوم باغبانی (اهر)

یوسف اسمعیل زاده

43

صنایع غذایی (اهر)

احسان میرزایی

44

علوم و مهندسی جنگل (اهر)

مهدی شان نهر

45

علوم دامی (اهر)

مهدیه پناهی

46

علوم پایه (مرند)

لیلا فتاهی

47

عمران (مرند)

علی پیامی

48

نقشه برداری (مرند)

رامین سبکبار

49

معماری

عطا بدلی

50

طراحی شهری

درسا منتظری

51

تفسیر و علوم قرآن

فاطمه نگهبان قراملکی

52

فلسفه و کلام اسلامی

هادی ابراهیمی

53

فقه و حقوق اسلامی

علیرضا خندان

54

انرژی

آرش نوربخش سعدآباد

55

علوم تربیتی

هادی برادری

56

مغز و شناخت

سمانه ولیزاده فرد

57

روانشناسی

امیرحسین علیپور

58

روانشناسی تربیتی

سعید آرمون

59

علم اطلاعات و دانش شناسی

آیدا جاسمی

60

مدیریت ورزشی

سعیده نصرتی

61

رفتار حرکتی

رضا اکبری اقدم

62

بیومکانیک ورزشی

کسری موسی زاده

63

فیزیولوژی ورزشی

زهرا عظیمی تبریزی

64

روانشناسی ورزشی

حانیه فاضلی

65

علوم درمانگاهی (دامپزشکی)

محمدصالح منصوری نور

66

بهداشت موادغذایی و آبزیان (دامپزشکی)

مهدی جعفری

67

علوم پایه (دامپزشکی)

علیرضا سلمانی

68

پاتوبیولوژی (دامپزشکی)

بهاره سادات میرعربشاهی

69

IVSA (دامپزشکی)

مهدی کیا

70

زبان فرانسه

الهه اعتمادی راد

71

مهندسی شیمی و نفت

یزدان امانی

72

معدن و مدیریت منابع طبیعی

محمد قربانی

73

اموربین الملل

حسن حقی

74

اقلیم شناسی

سالار جعفری

75

جغرافیا و برنامه ریزی شهری

محمدعلی کوشش وطن

76

GIS

فائزه خوش خوی

77

علوم اجتماعی

احسان پورامامعلی

78

حقوق

مهرداد اعتماد

79

صنایع

امیرحسین فرشکاران

80

مکاترونیک و بیومکانیک

رضا عبداللهی

81

زبان انگلیسی

فاطمه قربانیان

82

مهندسی پزشکی

آریا قلی پور

83

علوم کامپیوتر

صبا نورقاسمی

84

گیم و انیمیشن

پارسا باقری

85

عمران

مهدی جلیلی مرند

86

IEEE

آرش مرادزاده

87

فوتوشیمی

الهام حاتم زاده

88

رسانه های دیجیتال

ثنا قلی نواز

89

فلسفه

رادمان حسنی

90

رایانش امن و شبکه

کیمیا شیرینی

91

علوم و مهندسی زلزله

سیدرضا حسینی

92

ساخت و تولید

امیرحسین شرقی

93

مواد و متالوژی

علی پناهی

94

بیورباتیک

احمد آتش پز گرگری

95

فناوری اطلاعات

رضا اکبری صدیق

96

ادبیات فارسی

هادی رسولی

97

کارآفرینی

مریم رسول زاده

98

زیست مولکولی

محدثه جعفرپور

99

طب سنتی

فاطمه مهوشی

100

تاریخ

محمد فرشی ستوده

آخرین ویرایش۰۶ شهریور ۱۴۰۲